De Boterhal Kerkplein 39 Hoorn | open dinsdag tm zondag 14.00-17.00 uur toegang gratis  
 

Elaine Vis

 

 


   
c

scroll naar beneden voor namen en adressen deelnemers OPEN ATELIERROUTE HOORN EN OMSTREKEN 2009

0. de Boterhal
Kerkplein 39 Hoorn
overzichtstentoonstelling

1. Ateliers Muntstraat 4
Hoorn
Randi Vettewinkel boterhal.com/leden

2. Ateliers Muntstraat 7
Hoorn
Nuray Atas nuray.nl
Thea van Lier theavanlier.nl
Peter de Rijcke peterderijcke.nl

3. Gerritsland 21 Hoorn
Jennie Monen jenniemonen.com

4. Jozefhuis Achterom 17-23 Hoorn (ingang Kaap Hoornvaarders)
Titi Smit titismit.artolive.nl

5. Noorderkerk
Kleine Noord 30 Hoorn
Yvonne Alting yvonnealting.nl
Carolien Broersen boterhal.com/leden
Thomas de Klerk boterhal.com/leden
Gerda Kooger boterhal.com/leden
Elly Maris-van Wel ellyart.nl
Ragna Slingerland ragnaslingerland.com
Nataliya Vladychko vladychko.nl
Gerrit Meijer gerrit-meijer.nl
Janneke Hoekstra jannekehoekstra.nl

6. Galerie Zwijsen
Mosterdsteeg 8 Hoorn
Wim Zwijsen galeriezwijsen.demon.nl
Helma van Kleinwee galeriezwijsen.demon.nl

7. Drieboomlaan 157 Hoorn
Tineke Pilkes boterhal.com/leden

8. Binnenplaats 40 Blokker
Marja Wilgenkamp handboekbinderij-wilgenkamp.nl

9. Oosterstraat 68 Benningbroek
alleen zondag 6 september open
Anneke Helder annekehelder.nl

10. Hoofdstraat 201 Bovenkarspel
Thérèse Aarts thereseaarts.punt.nl
Tanje Algra tanjaealgra.nl
Ng Siau Lee siaulee.com
Ankie Postma ankiepostma.nl
Hans de Vries devrieshans.punt.nl




 

 

LEDEN EXPOSEREN

Kwartaalprent
Nataliya Vladychko
Opkamer Boterhal

Techniek: zeefdruk
Titel: blad
Jaar: 2008
Formaat prent: 30x49 cm
Druk: eigen
Oplage: 8
Prijs: € 265,--

Duco de Vries 19-9 presentatie derde boek Empowered woman Oosterkerk Hoorn Grote Oost 58 Hoorn 15-17 uur

Natascha Janssen 4-9 installatie Peep-hole Kunststelling Laat nr 11 tijdens kunst in de nacht Alkmaar kunsttotdenacht.nl

Piet Lont 29-08 tm 20-10 Helderse kunstliga School 7 do tm zo 14-16u Weststraat 110 Den Helder

Pietsjanke Fokkema 18-7 tm 13-9 ‘Geertgen was hier – Geertgen tot Sint-Jans: meesterschilder, lekenbroeder en inspirator’ Vishal Haarlem

Ada van Wonderen 3 en 4 oktober 12-18u Open Atlierroute Nieuwmarkt
Adres atelier: Geldersekade 86 sous
Amsterdam

Rob Clous tm 2-2-10 Westfries gasthuis Hoorn

Thea van Lier 15-3 tm 15-9 Groot vleeswaren

Peter van den Akker 15-9 tm 15-3 Groot vleeswaren

Randi Vettewinkel 12-9 tm 23-10 ParkGallery Schouwburg en Congrescentrum Het Park Westerdijk 4 Hoorn

Lia Blok tm 1-11 Kunstwinkel/Galerie Onopgemerkte Schatten Venedie 6 Enkhuizen Open vrij tm zo 13.30 -17u / 10-9 tm 20-9 met Windnomaden New York New Island Festival - Governors Island newislandfestival.com en slem.org

Anneke Helder
Titi Smit
Natalya Vladychko
Thea van Lier
Frans Hage 2-6 tm 11-9 Welbeschouwd De Blauwe Schuit Parkschouwburg Hoorn

Linda Meulenhoff / Geny Titus / Annemiek van Kollenburg / Paul Stap 29-08 tm 11-11 PK 2009 Museum Waterland en binnenstad Purmerend Kaasmarkt 16 Purmerend

Nuray Atas Staring at reflections 3-9 tm 19-9 galerie de opsteker Noorderstraat 61 (bij de Vijzelgracht) Amsterdam

Marija Ilic 28-8 tm 27-9 "Jong geliefd is oud genoten" SBK Kunstuitleen Alkmaar/ 1-9 tm 10-9 Internationale Grafiek Symposium "Belgrade Encounters", georganiseerd door Center for Grafhic and Visuel Research "Akademija" Belgrado Servie/ 14-9 tm 28-9 solo tentoonstelling "MEMORY GAME, level one/ upgrade" Galerie voor Hedendaagse Kunst Smederevo Servie
/ 1-10 tm 21-10 solo Lazarevac Servie Moderna Galerija Lazarevac

Menno Bauer 7AM Buitenhof 47 Den Haag graag even bellen voor bezichtiging 070 346 84 29

Juul Bögemann 27-7 tm 13-9 sieraden in de winkel van Museum Rijswijk gedurende de eerste Textiel Biënnale 2009 di tm zo 12-17 u
Herenstraat 67 Rijswijk /
18-9 tm 13-10 textiel en papierobjecten Galerie Bloemrijk Vertrouwen van Sminiaweg 70 Aldtsjerk opening 18 sept 19.30 do tm za 14-17u

Ella Koopman 9-7 tm 9-9 installatie VU Exposorium Boelelaan1105 Amsterdam

Gea Karhof 4-10 presentatie Zutphenprent 2009 met expositie Burgerzaal Zutphen / 4-10 tm 15-11 Galerie Windkracht 13 Den Helder

Leentje Linders 4-10 tm 12-11 Verening van Zeeschilders Galerie Windkracht 13 Den Helder / 16-10 tm 25-10 KCB Bergen / 16-10 tm 25-10 Galerie Teuntje Herenweg 45 Bergen

 




©